Kim jesteśmy

Szanowni Państwo serdecznie dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą.

Jest nam miło poinformować, iż:

Biuro Rachunkowe RACHEO Anna Misiak jako firma świadczy profesjonalne usługi na rynku finansowym od 2010 roku. Myśl o powstaniu biura zrodziła się w wyniku nabywania wieloletnich doświadczeń  w ramach pracy w jednym z krakowskich biur rachunkowych. Nasza oferta skierowana jest zarówno do MMŚP jak i do fundacji, organizacji społecznych, oraz wszelkich podmiotów gospodarczych, które cenią rzetelną i fachową obsługę księgową. Do współpracy zachęcamy szczególnie firmy i organizacje, które nie chcą generować dodatkowych kosztów utrzymania działu księgowego we własnej firmie, chcą powierzyć dbałość o finanse profesjonalistom, a tym samym pragną mieć pewność, że pracownicy księgowi ponoszą pełną odpowiedzialność za wykonywaną przez nich pracę.

Od początku istnienia Firmy – jakość świadczonych przez nas usług cechuje: precyzja, terminowość, rzetelność i troska o zadowolenie Klienta. Świadczą o tym referencje przedstawiane przez zadowolonych z dotychczasowej współpracy Klientów.

Wieloletnie doświadczenie jakie posiadamy pozwala zapewnić, iż dla naszego Zespołu nie ma sytuacji bez wyjścia. Działamy na podstawie świadectwa kwalifikacyjnego wydanego przez Ministra Finansów o numerze 22386. Działalność biura prowadzona jest w oparciu o Ustawę o Rachunkowości, a także posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Naszą dodatkową zaletą jest zdolność nieszablonowego podejścia do każdego z Klientów, a także umiejętność dostosowania się do wymagań każdego rodzaju przedsiębiorstwa. Dysponujemy nowoczesnym, zintegrowanym systemem do zdalnego zarządzania finansami, tak aby nasi Klienci mieli dostęp do swoich danych w dowolnym czasie i miejscu w jakim się znajdują.

Potrafimy zadbać o finanse każdego!